Recenze St. Moriz

St. Moriz Self Tanning samoopalovací pěna odstín Dark (With Olive Milk and Vitamin E) 200 ml

Přidáno: 9. července 2018

• Rychle se vymývá.

ST. MORIZ Insta-Grad Tanning Mousse samoopalovací pěna pro postupné opálení 200ml

Ověřený zákazník FAnn Ověřený zákazník

Přidáno: 22. června 2018

Zakoupeno v FAnn

• Snadna aplikace
  • Nedela fleky

• Krásně opálí jako od moře
  • Po 5 dnech jsou již vidět značné fleky

• Neskutečně ,,opakuje,,

• Pěkný výsledek.

• Krásné opálení během chvíle
  • barví záchodové prkénko

Asi zatím můj nelepší samoopalovací přípravek. Pěna se krásně roztírá. Opálení není flekaté.

Přidáno: 10. května 2018

• Výborný pomocník pro aplikaci
  • přes slabší látku je možnost, že se trocha krému dostane skrz rukavici a stejně jí máte na ruce

bylo by lepší aby rukavice měla obě strany silné aby neprosákl krém vůbec skrz

• Najlepší samoopalovak bez žltého nádychu, krásne opálenie ako od mora, nevyrovnajú sa mu ani 3-4x drahšie "instagramovo" vychvaľované produkty. Takže neváhajte kúpiť, super cena, výsledok nad očakávania

Přidáno: 30. prosince 2017

Zakoupeno v Notino

• Již dříve vyzkoušené,spokojenost,pohodlné nanášení.

Naprosto luxusní samoopalovák. Zakoupen po dlouhodobém používání samoopalovacího mléka LOREAL SUBLIME BRONZE, se kterým jsem byla velmi spokojená, bohužel již se nedá v ČR sehnat. Tento je adekvátní náhradou!!!Jen bych dodala, že přes častá doporučení používat rukavice při aplikaci, jinak přípravek z rukou nedostanete, použila jsem bez rukavice a přípravek šel krásně z rukou dostat za pomocí peelingu Dermacol. Takže použití rukavice NENÍ nutné, pokud ruce ihned pořádně vydrhnete peelingem! :)

Anonym Anonym

Přidáno: 24. srpna 2017

• Materiál
  • Použití

Pokud používáte samoopalovací výrobky, tak se bez této rukavice neobejdete. Při koupi pěny St. Moriz jsem byla líná si kupovat i tuto rukavici a koupila jsem si obyčejné jednorázovky ..Ta aplikace pěny s nimi byla naprostá hrůza. Pěna flekatěla, nešla rozetřít apod. Myslela jsem si, že je to chyba pěny, ale nebyla. Opálení je tak mnohem rovnoměrnější a hezčí.

• Krásný odstín opálení
  • Žádné fleky
  • Tmavý odstín pěny
  • Aplikace

Pro mě v opálení naprostý zázrak. Nejsem moc spokojená s přirozeným odstínem mé pokožky a tak jsem to pořád doháněla na soláriu. Při představě použití samoopalovacích krémů nebo pěn se mi dělalo zle, protože ze zkušeností z mládí to vždy dopadalo katastrofálně. S touhle pěnou to je ale úplně něco jiného. Krásně se roztírá, dělá krásný odstín opálení, smrdí maximálně jen první aplikaci (mažu se na noc, takže mi je to fuk) a po umytí se zápach ztratí. Určitě k pěně maximálně doporučuji speciální rukavici, protože bez ní by to nešlo (zkoušela jsem mazat i s jednorázovými a to byla hrůza). DOPORUČUJI!!!

Krásné opálení bez fleků...

Přidáno: 17. dubna 2017

Zakoupeno v Notino

Dobrá aplikace pěny, ale cena vysoká.

nejlepší samoopalovák co jsem kdy měla, letos jsem zkusila poprvé a předčil má očekávání. to stejné i cena. kupuji na notino.cz

Sedí mi, mám tmavější kůži. Dlouhodobě kupuji na notino, spokojenost.

• rychlé ztmavnutí ihned po aplikaci (vidím špatně natřená místa)
  • rychle se smývá
  • nevydrží tak dlouho, jak uvádí výrobce

Celkově na mě tento produkt působí jako průměrný samoopalovák, akorát je v pěně, která se lépe roztírá a ihned hnědne, takže jde poznat, kde je vynechané nebo špatně rozetřené místo. Také jsem čekala, že déle vydrží na těle. Výrobce uvádí nechat působit přes noc a ráno se osprchovat bez použití sprchového gelu. Nicméně i přesto se dokonale smyl...Čekala jsem víc.

Přidáno: 24. července 2016

Skvělý produkt.

Ověřený zákazník Krasa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2016

Zakoupeno v Krasa.cz

• Jemná, dá se vyprat.

Dobrý, kvalitní, důležitý výrobek.

• Dělá pěkné opálení
  • Občas dělá fleky ..

Chtěla jsem to vyzkoušet, ale už bych si to neobjednala...

Zobrazuji 61 - 80 ze 80 recenzí 1 2 3 [ 4 ]